MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 15475244
nr 1547 5244
Bokhylla
Ek, omkring 1900. Bredd: 146. Djup: 32 cm. Höjd: 171 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:34:57
300 kr